ПРОИЗВОДИ
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ

Мебел направен по мерка


Уникатен и модерен стил на дизајн

Детски кревет
Детски кревет
Строгиот процес на контрола обезбедува дека ќе ги исполни точните спецификации.
Најдобра Најдобра модерна екстремни едноставни врата Кабинетот Северна Европска луксузна дома врата Порта за чевли Решетка Едноставен простор за чување на чевли Кабинет Почетна тремот на чевли Кабинет снабдувач компанија - Ракона
Најдобра Најдобра модерна екстремни едноставни врата Кабинетот Северна Европска луксузна дома врата Порта за чевли Решетка Едноставен простор за чување на чевли Кабинет Почетна тремот на чевли Кабинет снабдувач компанија - Ракона
Најдобра модерна екстремна едноставна врата Кабинетот Северна Европската луксузна врата на вратата на вратата на вратата за чевли Едноставно складирање чевли Кабинет Почеток трем чевли Кабинет снабдувач.Производот гарантира безбедност. Вградените безбедносни системи, како што се заштита од прегревање, заштита од преоптоварување и безбедносна брава, обезбедуваат безбедно работење.Handuan Најдобра Најдобра Модерна Екстремни едноставни врата Кабинетот Северна Европска луксузна домашна врата Порта на врата за чевли Едноставен за чување на чевли Кабинет Почетна Горч Чевли Кабинет снабдувач компанија - Ракона
Функционална масичка за кафе
Функционална масичка за кафе
Функционална масичка за кафе.
Bedside Table
Bedside Table
Беджид маса.
СЕРВИС
Во истражување и развој на производи, компанијата има професионален и врвен Р.
& Д тим, интегрирајќи го Р.& Г, производство и продажба.
Производите на компанијата вклучуваат пакет серии, серии за дневни соби, серии за трпезарии, детски комбинирани кревети, пакет хотелски инженерски апартмани и пакет за сопствени потреби. Главните производи се дрвени серии за мебел за спални, вклучително и дрвен двоен кревет и дрвена гардероба. Стилот на производот на компанијата е главно поделен на модерен стил и нордиски стил. Компанијата отсекогаш користела висококвалитетни суровини и поминала Внимателен избор, усовршување на барањата за изработка, со својот уникатен стил на дизајнирање, извонредна изработка и искрена услуга, има освоено корист на клиентите, освоено повеќе од десет национални изгледи и практичен нов дизајн патенти, и стана оригинален дизајн на производи во индустријата Лидер.
 • ВРАETАЕ
  45 дена враќање
 • ЗАВОД
  3 години гаранција
 • СТОРАГ
  90 дена бесплатно складирање
 • ПОДНЕСИ
  250 урбана дистрибуција
 • 2012+ година
  Основање на компанија
 • 100+
  Персонал на компанијата
 • 10000+
  Фабрика област
Foshan Handuan Co Co. Ltd. е основана во 2012 година.
Сместено е во Леконг, Шунде, Фошан, Гуангдонг, Кина, што е најголемата база за производство на мебел во светот. Големи модерни стандардни работилници и група одличен персонал за управување со квалитет, сега има модерна производствена база од 10.000 квадратни метри, постојниот персонал од 100 луѓе, компанијата воведува домашни познати брендови и друга напредна опрема за производство на линии за да обезбеди заштита на квалитетот на производот Со оглед на вродените услови, компанијата има професионална и извонредна Р.
& Д тим во истражување и развој на производи, и професионален маркетинг тим и совршен маркетинг систем во маркетингот, интегрирајќи ја Р.& Г, производство и продажба.

Стилите на производи на компанијата главно се поделени во модерни стилови и нордиски стилови. Топол мебел за спална соба од дрво содржи дрвен двоен кревет и дрвена гардероба. Компанијата секогаш користела висококвалитетни суровини и била внимателно избрана. Барањата за процесот се извонредност, а неговиот уникатен стил на дизајн, извонредната изработка и искрената услуга ги освоија повеќето корисници на клиенти, освоија повеќе од десет патенти за дизајн и примена на национални модели и станаа лидер во оригиналниот дизајн на производи од индустријата.
Придржувајте се до водечката идеологија на ергономијата, здравјето и заштитата на животната средина.
Професионален кревет со висок кревет со штитник кревет за кревети за деца, кревет, детски кревет, едноставен кревет за кревети, мултифункционален кревет за кревети, производители
Професионален кревет со висок кревет со штитник кревет за кревети за деца, кревет, детски кревет, едноставен кревет за кревети, мултифункционален кревет за кревети, производители
Хандуан во бр.19, Кангтаи јужен пат, блок Б, индустриски парк Шатоу, град Jiјуџијанг, област Нанхај, град Фошан Главни производи Висински кревет со заштитна ограда кревет за кревети за деца, кревет за деца, едноставен кревет за кревети, мултифункционален кревет за кревети. Handuan е произведен со употреба на силна техничка јачина, напредна опрема. Има силна и издржлива ткаенина која ја одржува осветленоста и обликот за да обезбеди готов изглед на спалната соба и блажен ноќен сон. Handuan е тестиран за димензионална стабилност, перформанси и постојаност на бојата за да се исполнат регулаторните барања на индустријата за постелнина.
Модерен минималистички кабинет за библиотеки за маса, интегрирана маса за облекување за пишување нордиска домашна компјутерска маса и стол, комбинирана студија за мебел
Модерен минималистички кабинет за библиотеки за маса, интегрирана маса за облекување за пишување нордиска домашна компјутерска маса и стол, комбинирана студија за мебел
Хандуан во бр.19, Кангтаи јужен пат, блок Б, индустриски парк Шатоу, град Jiјуџијанг, област Нанхаи, град Фошан Главни производи Модерен минималистички кабинет за библиотеки интегрирана маса за облекување за пишување нордиска домашна компјутерска маса и мебел за студии во комбинација комбинации столици. Foshan Handuan мебел копродукции, Ltd користи висок квалитет како главен материјал. Производот ја карактеризира саканата сигурност. Неговото цврсто куќиште прифаќа компоненти и изолациски материјали со високи перформанси за да спречи какво било шок. Нашиот Handuan може да се произведува во различни стилови на дизајн и спецификации.
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Ако имате повеќе прашања, пишете ни
Име
Телефон/WhatsApp
Е-пошта
име на компанија
содржина