ПРОИЗВОДИ
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
Со својот уникатен стил на дизајнирање, исклучителна изработка и искрена услуга.
Ситна маса за облекување MA01
Ситна маса за облекување MA01
MA01 пакет сива масичка за облекување

2020/09/08

Сива гардероба MA01
Сива гардероба MA01
сива гардероба за MA01

2020/09/08

MA01 пакет сиви градите на фиоки
MA01 пакет сиви градите на фиоки
MA01 пакет сиви комода

2020/09/08

MA01 апартман сива масичка покрај кревет
MA01 апартман сива масичка покрај кревет
MA01 апартман сива масичка покрај кревет

2020/09/08

СЕРВИС
Во истражување и развој на производи, компанијата има професионален и врвен Р.
& Д тим, интегрирајќи го Р.& Г, производство и продажба.
Производите на компанијата вклучуваат серија серии, серии за дневна соба, серии за трпезарија, серија за комбинирани кревети за деца, пакет со инженеринг за хотелски апартмани и пакет на целата куќа. Стилот на производи на компанијата е главно поделен на модерен стил и нордиски стил. Компанијата отсекогаш користела висококвалитетни суровини и поминала внимателна селекција, усовршување на барањата за изработка, со својот уникатен стил на дизајнирање, Исклучителна изработка и искрена услуга, ја добила користа на клиентите, освоила повеќе од десет национални појави и практично нов дизајн патенти, и стана оригинален дизајн на индустриски производи Лидер.
 • Враќање
  45 дена се врати
 • ВАРНО
  3 години гаранција
 • СТОРАГ
  90 дена бесплатно складирање
 • ПОВЕЕ
  250 урбана дистрибуција
 • 2012+
  Основање на компанијата
 • 100+
  Персонал на компанијата
 • 10000+
  Областа на фабриката
Foshan Handuan мебел копродукции, Ltd е основана во 2012 година.
Сместено е во Леконг, Шунде, Фошан, Гуангдонг, Кина, која е најголемата база за производство на мебел во светот. Големи современи стандардни работилници и група на одлични персонали за управување со квалитет, сега располага со модерна база на производство од 10.000 квадратни метри, постојниот персонал од 100 луѓе, компанијата воведува домашни познати брендови и друга напредна опрема за производство на линиите за да обезбеди заштита на квалитетот на производот Со оглед на вродените услови, компанијата има професионален и исклучителен Р.
& Д тим во истражување и развој на производи и професионален маркетинг тим и совршен маркетинг систем во маркетингот, интегрирајќи го Р.& Г, производство и продажба.

Стилите на производи на компанијата главно се поделени во модерни стилови и нордиски стилови. Компанијата отсекогаш користела висококвалитетни суровини и била внимателно избрана. Барањата за процесот се извонредност, а неговиот уникатен стил на дизајнирање, исклучителна изработка и искрена услуга го освоија мнозинството клиенти кои се фаворизираат, освоија повеќе од десет патенти за дизајн и дизајн на комунални модели, и станаа лидер во оригиналниот дизајн на производите во индустријата.
Придржувајте се до водечката идеологија на ергономијата, здравството и заштитата на животната средина.
Професионална креветска височина со креветници, кревети за креветчиња
Професионална креветска височина со креветници, кревети за креветчиња
Handuan во бр.19, Kangtai South Road, блок Б, индустриски парк Шату, Jiијуанг Таун, Нанхаи округ, Фошан Град Главни производи Висински кревет со гарнитури, легло, кревет, дете кревет, комбинација кревет, дете кревет, едноставен кревет, повеќенаменски кревет Handuan е произведен користејќи јака техничка сила, современа опрема. Има силна и издржлива ткаенина која одржува осветленост и форма за да обезбеди готов изглед за спалната соба и блажен ноќен сон. Хандуан е тестиран за димензионална стабилност, перформанси и цврстина на бојата за да ги исполни регулаторните барања на индустријата за постелнина.

2020/07/02

Модерна минималистичка библиотека за библиотека интегрирана табела за облекување за пишување Нордиска домашна компјутерска табела и мебел за комбинација на столици
Модерна минималистичка библиотека за библиотека интегрирана табела за облекување за пишување Нордиска домашна компјутерска табела и мебел за комбинација на столици
Handuan во бр.19, Kangtai South Road, блок Б, индустриски парк Shatou, ujијуанг Таун, Нанхаи округ, Foshan Град Главни производи Модерни минималистички библиотека библиотека интегрирана пишување маса за облекување, нордиска домашна компјутерска маса и стол комбинација студија мебел. Мебел Мебел Foshan Handuan копродукции, Ltd користи висок квалитет како главен материјал. Производот ја има посакуваната сигурност. Неговото цврсто куќиште усвојува компоненти со високи перформанси и изолациони материјали за да спречи секаков шок. Нашиот Handuan може да се произведува во различни стилови на дизајн и спецификации.

2020/07/02

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Ако имате повеќе прашања, пишете ни
Име
Телефон
Е-пошта
име на компанија
содржина