PRODUKTET
LEXO MË SHUMË

Mobilje të bëra me porosi


Stili unik dhe modern i dizajnit

Shtratin e fëmijëve
Shtratin e fëmijëve
Procesi i rreptë i kontrollit siguron që do të përmbushë specifikimet e sakta.
Më të mirë Modern Extreme Extreme Dera e thjeshtë Kabineti i Veriut Europian Luksoze Derë Port Rack këpucëve Simple Storage Kabineti Kabineti Shtëpi Home Porch këpucë Kabineti Kabineti Kompania - Handuan
Më të mirë Modern Extreme Extreme Dera e thjeshtë Kabineti i Veriut Europian Luksoze Derë Port Rack këpucëve Simple Storage Kabineti Kabineti Shtëpi Home Porch këpucë Kabineti Kabineti Kompania - Handuan
Modern Modern Extreme Dera e thjeshtë Kabineti i Veriut Europian Luksoze Derë Port Shoe Rack Rack Simple Storage Kabineti Kabineti Shtëpi Home Porch Shoe Kabineti Furnizuesi.Produkti ka garantuar siguri. Sistemet e integruara të sigurisë, të tilla si mbrojtja e mbingarkesës, mbrojtja e mbingarkesës dhe bllokimi i sigurisë, sigurojnë operacionin e sigurt.Handuan më të mirë më të mirë moderne ekstreme të thjeshtë Dera e thjeshtë Kabineti North European Luksoze Dera Port Rack këpucëve Simple Storage Kabineti Kabineti Shtëpi Home Shoe Kabineti Kabineti Kompania e Kabinetit - Handian
Tavolinë kafeje funksionale
Tavolinë kafeje funksionale
Tavolinë funksionale të kafesë.
Tavolinë afër
Tavolinë afër
Tavolinë afër.
SH SERRBIMI
Në kërkimin dhe zhvillimin e produktit, kompania ka një profesionist R dhe të shkëlqyeshëm
& Ekipi D, duke integruar R& D, prodhimi dhe shitjet.
Produktet e kompanisë përfshijnë seritë e kompleteve, seritë e dhomave të ndenjes, seritë e dhomave të ngrënies, seritë e kombinuara të fëmijëve për krevat, paketën e hotelit të apartamenteve inxhinierike dhe paketën me porosi të tërë shtëpisë. Prodhimet kryesore janë seritë e mobiljeve të dhomave të gjumit prej druri, përfshirë krevatin prej druri dyshe dhe veshjet prej druri. Stili i produkteve të kompanisë ndahet kryesisht në stilin modern dhe stilin nordik. Kompania gjithmonë ka përdorur lëndë të parë me cilësi të lartë dhe ka kaluar Zgjedhjen e Kujdesur, përsosjen e kërkesave të zejtarisë, me stilin e saj unik të dizajnit, mjeshtërinë e hollë dhe shërbimin e sinqertë, ka fituar favorin e klientëve, ka fituar më shumë se dhjetë paraqitje kombëtare dhe dizajn të ri praktik patentat, dhe u bë modeli origjinal i produkteve të industrisë Leader.
 • KTHIMI
  45 ditë kthim
 • GARANCIA
  3 vjet garanci
 • STORAG
  90 ditë ruajtje falas
 • DELIVE
  250 shpërndarje urbane
 • 2012+
  Themelimi i Kompanisë
 • 100+
  Personeli i ndërmarrjes
 • 10000+
  Zona e Fabrikës
Foshan Handuan Mobilje Co, Ltd ishte themeluar në 2012.
Ndodhet në Lecong, Shunde, Foshan, Guangdong, China, e cila është baza më e madhe në botë për prodhimin e mobiljeve. Punëtori standarde moderne në shkallë të gjerë dhe një grup i personelit të shkëlqyer të menaxhimit të cilësisë, tani ka një bazë moderne prodhimi prej 10,000 metra katrorë, stafin ekzistues prej 100 personash, kompania prezanton markat e famshme vendase dhe pajisje të tjera të përparuara të linjës së prodhimit për të siguruar mbrojtjen e cilësisë së produktit Në funksion të kushteve të lindura, kompania ka një R profesionale dhe të hollë
& Ekipi D në kërkimin dhe zhvillimin e produktit, dhe një ekip profesional i marketingut dhe një sistem perfekt i marketingut në marketing, duke integruar R& D, prodhimi dhe shitjet.

Stilet e produkteve të kompanisë ndahen kryesisht në stile moderne dhe stile nordike. Mobiljet e gjumit prej druri të nxehtë përmbajnë krevat dopio prej druri dhe veshjet prej druri. Kompania ka përdorur gjithmonë lëndë të parë me cilësi të lartë dhe është zgjedhur me kujdes. Kërkesat e procesit janë përsosmëria, dhe stili i tij unik i dizajnit, mjeshtëria e hollë dhe shërbimi i sinqertë kanë fituar shumicën e klientëve të favorizuar, fituar më shumë se dhjetë patenta të modelit të paraqitjes kombëtare dhe modelit të shërbimeve dhe u bë një lider në modelin origjinal të produkteve të industrisë.
Përmbajuni ideologjisë kryesore të ergonomisë, shëndetit dhe mbrojtjes së mjedisit.
Krevat profesional i lartësisë me mbrojtësin e krevatit krevat marinari krevat krevat fëmijësh krevat fëmijësh krevat fëmijësh krevat marinari të thjeshtë shumëfunksional prodhues krevat marinari
Krevat profesional i lartësisë me mbrojtësin e krevatit krevat marinari krevat krevat fëmijësh krevat fëmijësh krevat fëmijësh krevat marinari të thjeshtë shumëfunksional prodhues krevat marinari
Handuan në Nr. 19, Kangtai South Road, blloku B, Parku Industrial Shatou, Qyteti Jiujiang, Distrikti Nanhai, Qyteti Foshan Produktet kryesore Shtrati i lartësisë me parmak shtrati krevati krevat fëmijësh krevat fëmijësh krevat fëmijësh krevat marinari i thjeshtë shumëfunksional krevat marinari Handuan është prodhuar duke përdorur forcën e fortë teknike, pajisjet e përparuara. Ka një pëlhurë të fortë dhe të qëndrueshme që ruan shkëlqimin dhe formën për të siguruar një pamje të përfunduar të dhomës së gjumit dhe një gjumë të lumtur natën. Handuan është testuar për qëndrueshmëri dimensionale, performancë dhe qëndrueshmëri të ngjyrave për të përmbushur kërkesat rregullatore të industrisë së shtratit.
Kabineti modern i tavolinës minimale të tryezës së veshjes tryezë salcë e integruar, tryezë kompjuterike në shtëpi dhe mobilje studimi kombinim karrigeje
Kabineti modern i tavolinës minimale të tryezës së veshjes tryezë salcë e integruar, tryezë kompjuterike në shtëpi dhe mobilje studimi kombinim karrigeje
Handuan në Nr. 19, Kangtai South Road, blloku B, Parku Industrial Shatou, Qyteti Jiujiang, Qarku Nanhai, Qyteti Foshan Produktet kryesore Kabineti modern i tavolinës së librave minimalist tryezë salcë për shkrime të integruara tavolinë kompjuteri në shtëpi dhe mobilje studimi kombinim karrigeje. Foshan Handuan Mobilje Co, Ltd përdor cilësi të lartë si material kryesor. Produkti përmban besueshmërinë e dëshiruar. Strehimi i tij i ngurtë miraton përbërës me performancë të lartë dhe materiale izoluese për të parandaluar çdo goditje. Handuan jonë mund të prodhohet në stile dhe specifikime të ndryshme të dizajnit.
NA KONTAKTONI
Nëse keni më shumë pyetje, na shkruani
emër
telefon/WhatsApp
E-mail
Emri i Kompanise
përmbajtje