PRODUKTET
LEXO MË SHUMË
Me stilin e tij unik të dizajnit, mjeshtëri të hollë dhe shërbim të sinqertë.
MA02 Suite Tavolinë me Gri-Veshje Karrige Guan Hans
MA02 Suite Tavolinë me Gri-Veshje Karrige Guan Hans
MA02 Suite Tavolinë me Veshje Gri Karrige Guan Hans

2020/09/25

Tabela MA02 Suite me Gri-Veshje
Tabela MA02 Suite me Gri-Veshje
MA02 Suitë Tavolinë me Gri

2020/09/25

MA02 Suite Grey - Kryetar Hans
MA02 Suite Grey - Kryetar Hans
MA02 Suite Grey - Kryetar Hans

2020/09/25

MA02 Suite Gray-Nightstand
MA02 Suite Gray-Nightstand
MA02 Suite Gray-Nightstand

2020/09/25

SHËRBIMI
Në hulumtimin dhe zhvillimin e produktit, kompania ka një R profesional dhe të shkëlqyer
& Ekipi D, duke integruar R& D, prodhimi dhe shitjet.
Produktet e kompanisë përfshijnë seri suite, seritë e dhomave të ndenjes, seritë e dhomave të ngrënies, seritë e kombinuara të fëmijëve për shtretër, paketimin e hoteleve me inxhinierinë e apartamenteve dhe paketën me porosi të shtëpisë. Stili i produkteve të kompanisë është i ndarë kryesisht në stilin modern dhe stilin nordik. Kompania ka përdorur gjithmonë lëndë të para me cilësi të lartë dhe ka kaluar përzgjedhje të kujdesshme, përsosje të kërkesave të artizanatit, me stilin e saj unik të projektimit, zejtari të hollë dhe shërbim të sinqertë, ka fituar favorin e klientëve, ka fituar më shumë se dhjetë paraqitje kombëtare dhe dizajn të ri praktik patenta, dhe u bë modeli origjinal i produkteve të industrisë Leader.
 • RETURN
  45 ditë kthim
 • WARRAN
  3 vjet garanci
 • storag
  90 ditë ruajtje falas
 • delive
  250 shpërndarje urbane
 • 2012+
  Themelimi i ndërmarrjes
 • 100 +
  Personeli i Kompanisë
 • 10000 +
  Zona e fabrikës
Mobilje Foshan Handuan Co, Ltd ishte themeluar në vitin 2012.
Ajo është e vendosur në Lecong, Shunde, Foshan, Guangdong, Kinë, e cila është baza më e madhe në botë për prodhimin e mobiljeve. Punëtoritë standarde standarde në shkallë të gjerë dhe një grup i personelit të shkëlqyer të menaxhimit të cilësisë, tani ka një bazë moderne të prodhimit prej 10,000 metrash katror, ​​stafin ekzistues të 100 personave, kompania prezanton marka të famshme vendase dhe pajisje të tjera të linjës së përparuar të prodhimit për të siguruar mbrojtjen e cilësisë së produktit Në funksion të kushteve të lindura, kompania ka një R profesional dhe të hollë
& Ekipi D në kërkimin dhe zhvillimin e produktit, dhe një ekip profesional të marketingut dhe një sistem të përsosur të marketingut në marketing, duke integruar R& D, prodhimi dhe shitjet.

Stilet e produkteve të kompanisë ndahen kryesisht në stile moderne dhe stile Nordike. Kompania ka përdorur gjithmonë lëndë të para me cilësi të lartë dhe janë zgjedhur me kujdes. Kërkesat e procesit janë përsosmëri, dhe stili i tij unik i projektimit, zejtari e hollë dhe shërbimi i sinqertë kanë fituar shumicën e Ofruar klientëve të favorizuar, fitoi më shumë se dhjetë patenta të modelit të paraqitjes kombëtare dhe të modelit të shërbimeve, dhe u bë një udhëheqës në hartimin origjinal të produkteve të industrisë.
Respektoni ideologjinë kryesore të ergonomisë, shëndetit dhe mbrojtjes së mjedisit.
Krevati profesional Lartësia me krevat marinari krevat ndërthurje krevat fëmije kombinim shtrati për fëmijë krevat i thjeshtë marinari prodhues të krevateve shumë funksionale
Krevati profesional Lartësia me krevat marinari krevat ndërthurje krevat fëmije kombinim shtrati për fëmijë krevat i thjeshtë marinari prodhues të krevateve shumë funksionale
Handuan në Nr.19, Rruga Kangtai Jugore, blloku B, Parku Industrial Shatou, Qyteti Jiujiang, Nanhai Qarkut, Foshan City Produktet kryesore Shtrati i lartësisë me krevat mbrojtës mbrojtës, krevat fëmije kombinim krevati fëmije, krevat fëmije i thjeshtë krevat marinari krevat marinari. Handuan është prodhuar duke përdorur forcën e fortë teknike, pajisje të përparuara. Ajo ka një pëlhurë të fortë dhe të qëndrueshme që ruan shkëlqimin dhe formën për të siguruar një pamje të mbaruar për dhomën e gjumit dhe një gjumë të lumtur të natës. Handuan është testuar për stabilitetin dimensionale, performancën dhe qëndrueshmërinë e ngjyrave për të përmbushur kërkesat rregullatore të industrisë së shtratit.

2020/07/02

Kabinete moderne për rafte librash minimale, tavolinë kompjuteri të integruar, tavolinë kompjuterike në shtëpi dhe mobilje studimi të kombinimit të karrigeve
Kabinete moderne për rafte librash minimale, tavolinë kompjuteri të integruar, tavolinë kompjuterike në shtëpi dhe mobilje studimi të kombinimit të karrigeve
Handuan në Nr.19, Rruga Kangtai Jugore, blloku B, Parku Industrial Shatou, Qyteti Jiujiang, Nanhai Qarkut, Foshan Qyteti Produktet kryesore Kabineti i rafinuar i librave moderne minimalist, i integruar me shkrim, tryezën e veshjes, tryezën kompjuterike në shtëpi Nordike dhe kombinimin e mobiljeve për studimin e karrigeve. Mobilje Co Foshan Handuan, Ltd përdor cilësi të lartë si material kryesor. Produkti përmban besueshmërinë e dëshiruar. Strehimi i tij i ngurtë miraton komponentë me performancë të lartë dhe materiale izoluese për të parandaluar çdo tronditje. Handuan ynë mund të prodhohet në stile dhe specifikime të ndryshme të projektimit.

2020/07/02

NA KONTAKTONI
Nëse keni më shumë pyetje, na shkruani
emër
telefon
E-mail
Emri i Kompanise
përmbajtje