Rreth Nesh

RRETH NESH
Foshan Handuan Mobilje Co, Ltd ishte themeluar në 2012.
Ajo është e vendosur në Lecong, Shunde, Foshan, Guangdong, China, e cila është baza më e madhe në botë për prodhimin e mobiljeve. Punëtori standarde moderne në shkallë të gjerë dhe një grup i personelit të shkëlqyer të menaxhimit të cilësisë, tani ka një bazë moderne të prodhimit prej 10,000 metra katrorë, stafin ekzistues prej 100 personash, kompania prezanton markat e famshme vendase dhe pajisje të tjera të përparuara të linjës së prodhimit për të siguruar mbrojtjen e cilësisë së produktit Në funksion të kushteve të lindura, kompania ka një R profesionale dhe të hollë
& Ekipi D në kërkimin dhe zhvillimin e produktit, dhe një ekip profesional i marketingut dhe një sistem perfekt i marketingut në marketing, duke integruar R
& D, prodhimi dhe shitjet.

Stilet e produkteve të kompanisë ndahen kryesisht në stile moderne dhe stile nordike. Seritë e mobiljeve të dhomave të gjumit prej druri përfshijnë krevat dopio druri dhe veshjet prej druri. Kompania ka përdorur gjithmonë lëndë të parë me cilësi të lartë dhe është zgjedhur me kujdes. Kërkesat e procesit janë përsosmëria, dhe stili i tij unik i dizajnit, mjeshtëria e hollë dhe shërbimi i sinqertë kanë fituar shumicën e klientëve të favorizuar, fituar më shumë se dhjetë patenta të modelit të paraqitjes kombëtare dhe modelit të shërbimeve dhe u bë një lider në modelin origjinal të produkteve të industrisë.
Videot e ndërmarrjes
Filozofia e biznesit "Përfitim i ndërsjellë dhe inovacion i epokës".
Foto e Grupit
Foto e Grupit
Handuan në Nr. 19, Rruga Kangtai e Jugut, blloku B, Parku Industrial Shatou, Qyteti Jiujiang, Distrikti Nanhai, Foshan City Produktet kryesore Grupi i Foto. Shërbime cilësore dhe shtigje të reja flakëruese është qëllimi i biznesit të Foshan Handuan Furniture Co., Ltd. Handuan është prodhuar me lëndë të parë të kualifikuar. Cilësia e Handuan mund të garantohet. Prodhohet sipas kërkesave dhe standardeve të ndërmarrjes SANYO.
Certifikata e Patentës
Certifikata e Patentës
Handuan në No.19, Kangtai South Road, blloku B, Parku Industrial Shatou, Qyteti Jiujiang, Qarku Nanhai, Foshan City Produktet kryesore Certifikata e Patentës. Një dizajn unik i bën asaj një shtesë të këndshme. Ky produkt i markës Handuan ka krijuar reputacionin e tij të shkëlqyeshëm në treg. Foshan Handuan Mobilje Co, Ltd plotësisht e përdor teknologjinë e saj të përparuar dhe për të arritur fund të lartë.
NA KONTAKTONI
Proin bibendum sollicitudin feugiat. ut egestas justo, vitae molestie.
telefon:
+ 86 0757-86916351
telefon:
+ 86 18575899971
Emri i Kompanise:
Foshan Handuan Furniture Co., Ltd.
Emrin:
Kelly

ADRESË

Nr. 19, Kangtai South Road, blloku B, Parku Industrial Shatou, Qyteti Jiujiang, Distrikti Nanhai, Foshan City
B GHNI N TO Prek me SHBA
Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formën e kontaktit që të mund t'ju dërgojmë një vlerësim falas për gamën tonë të gjerë të dizenjove!
emër
telefon/WhatsApp
E-mail
Emri i Kompanise
përmbajtje