Rastet

Pas 8 vitesh ngritje dhe ngritje, kompania ka vazhduar të rritet dhe të zhvillohet. Në kompaninë vendase, ajo ka zhvilluar dhjetëra agjentë me cilësi të lartë në internet dhe jashtë linje. Kompania ka fituar reputacion të lartë në produktet vendase dhe me cilësi të lartë dhe shërbim të mirë. Ajo eksportohet në më shumë se 30 vende dhe rajone të tilla si Birmania, Filipinet, Malajzia, Tajlanda, Vietnami, Japonia, Koreja e Jugut, Afrika e Jugut, Afrika Perëndimore, Afrika Lindore dhe Lindja e Mesme.
Krevat profesional i lartësisë me mbrojtësin e krevatit krevat marinari krevat krevat fëmijësh krevat fëmijësh krevat fëmijësh krevat marinari të thjeshtë shumëfunksional prodhues krevat marinari
Handuan në Nr. 19, Kangtai South Road, blloku B, Parku Industrial Shatou, Qyteti Jiujiang, Distrikti Nanhai, Qyteti Foshan Produktet kryesore Shtrati i lartësisë me parmak shtrati krevati krevat fëmijësh krevat fëmijësh krevat fëmijësh krevat marinari i thjeshtë shumëfunksional krevat marinari Handuan është prodhuar duke përdorur forcën e fortë teknike, pajisjet e përparuara. Ka një pëlhurë të fortë dhe të qëndrueshme që ruan shkëlqimin dhe formën për të siguruar një pamje të përfunduar të dhomës së gjumit dhe një gjumë të lumtur natën. Handuan është testuar për qëndrueshmëri dimensionale, performancë dhe qëndrueshmëri të ngjyrave për të përmbushur kërkesat rregullatore të industrisë së shtratit.
Kabineti modern i tavolinës minimale të tryezës së veshjes tryezë salcë e integruar, tryezë kompjuterike në shtëpi dhe mobilje studimi kombinim karrigeje
Handuan në Nr. 19, Kangtai South Road, blloku B, Parku Industrial Shatou, Qyteti Jiujiang, Qarku Nanhai, Qyteti Foshan Produktet kryesore Kabineti modern i tavolinës së librave minimalist tryezë salcë për shkrime të integruara tavolinë kompjuteri në shtëpi dhe mobilje studimi kombinim karrigeje. Foshan Handuan Mobilje Co, Ltd përdor cilësi të lartë si material kryesor. Produkti përmban besueshmërinë e dëshiruar. Strehimi i tij i ngurtë miraton përbërës me performancë të lartë dhe materiale izoluese për të parandaluar çdo goditje. Handuan jonë mund të prodhohet në stile dhe specifikime të ndryshme të dizajnit.