Krevat dopio

Korniza prej druri për krevat dopio është një dimension i dyshekut të shtratit që bie midis binjakëve dhe mbretëreshës. Shtë një shtrat me madhësi të arsyeshme, që siguron një ndjesi të konsiderueshme për një të rritur të vetmuar, ose një ndjesi disi të ngushtë për një çift.

Termat dyshe dhe gjithashtu të plotë janë të pajtueshëm. Në Shtetet e Bashkuara, i plotë ka përfunduar duke qenë termi shumë më i spikatur për t'u përdorur, kështu që nuk do të shihni prodhuesit amerikanë që reklamojnë shtretër të dyfishtë jashtëzakonisht shpesh. Në vende të tjera të globit, dyshe është termi shumë më tipik.

Ndërmarrja Kornizë prej druri me dopio shtrat me porosi ka përdorur gjithmonë lëndë të parë me cilësi të lartë dhe ka kaluar Përzgjedhje të kujdesshme, përsosjen e kërkesave të zejtarisë, me stilin e saj unik të dizajnit, mjeshtërinë e hollë dhe shërbimin e sinqertë, ka fituar favorin e klientëve, fituar më shumë se dhjetë kombëtar pamja dhe patentat praktike të reja të dizajnit, dhe u bë modeli origjinal i produkteve të industrisë Leader.
Prodhuesit e shtratit me pllaka shumëfunksionale të presionit të gazit në shtratin e kuti të mbledhur 1.5m 1.8m
Prodhuesit profesionalë të shtratit me pllaka shumëfunksionale të presionit të gazit në shtratin kuti të mbledhur 1.5m 1.8m
Shtrat MA01 shtrat gri
Shtrat gri suitë MA01
Mobilje për dhoma gjumi prej druri Shtrat modern me dyshe dyshe
Mobilje me gjumë prej druri me cilësi të lartë
Dizajne Moderne të Mobiljeve për Dhoma Gjumi Moderne
* Mobilje për dhoma gjumi * Shtrat dyshe me madhësi dopio dhe teke * Stilet moderne dhe stilet nordike.
Shtrat modern dopio Nordik Shtrat i thjeshte gjumi ekonomik
Krevat dopio modern me kosto efektive.
Dhoma gjumi dyshe Shtrat dasmash Mobilje prej druri
Handuan në Nr. 19, Rruga Kangtai e Jugut, blloku B, Parku Industrial Shatou, Qyteti Jiujiang, Qarku Nanhai, Foshan City Produktet kryesore Shtrati i dasmës dhomë gjumi me krevat dopio. Kontrolli gjithëpërfshirës i cilësisë kryhet për të siguruar që produkti plotëson të gjitha standardet e cilësisë. është prodhuar bazuar në materiale me cilësi të lartë. Të rehatshme në ndjesinë e prekjes, mund të sjellë një përvojë të mirë të veshjes. Handuan është dizenjuar me përpikëri, përqendruar te përdoruesit. Proporcioni i trupit, komoditeti i lëvizjes dhe niveli i komoditetit janë aspektet për të cilat seriozisht kujdesen dizajnerët e veshjeve.
MA02 Suite Gri - Shtrat
MA02 Suite Gri - Shtrat
MA02 Suite me Shtrat të Bardhë
Suite MA02 Shtrat i Bardhë
Evropa Veriore shtrat prej druri të fortë 1.8m krevat dopio stil modern i kontraktuar 1.5m shtrat kryesor familjar i vogël
Shtrati prej druri të ngurta në Evropën Veriore 1.8m krevat dopio stil modern i kontraktuar 1.5m shtrat kryesor familjar i vogël