Tavolinë kompjuteri Tavolinë lojrash Tabela e Përdorur Specifike e Kompjuterit MDF e Zezë dhe e Kuqe MDF

Përshtatur: Ne jemi të mirëpritur në fotot e produktit tuaj për ne të Përshtatur.Karakteristikë e përparësisë1. Dekoratë metali bukurie për të treguar karakteristikat.2. Struktura e qëndrueshme për vite përdorim.3. Lehtë për tu montuar.4. Çmimet më të lira të fabrikës për shitje me shumicë.

NA KONTAKTONI
Dërgoni kërkesë tani

telefon:

+ 86 0757-86916351

telefon:

+ 86 18575899971
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
emër
telefon/WhatsApp
E-mail
Emri i Kompanise
përmbajtje