Shitje me shumicë raftet e librave të dhomës së ndenjes kornizë e ndryshme kombinim me shumë shtresa

Materiali: Kornizë metalike: Veshje pluhur Hekuri i punuar.

Madhësia kryesore e tubave: 20 * 20 MM

Trashësia e tubave: 0.7MM

Bordi i Melaminës: 15MM

Karakteristikat dhe përparësitë:

1. Asnjë zbehje, dhe e fortë, e qëndrueshme ndaj ujit, nuk është e lehtë për të gërvishtem; lehtë për t'u pastruar;

2. Hekuri përfundoi me spërkatje, argjend ose i zi, i butë, pa ndryshk;

3. Korniza metalike, mund të marrë peshën e 200 KGS.
NA KONTAKTONI
Dërgoni kërkesë tani

telefon:

+ 86 0757-86916351

telefon:

+ 86 18575899971
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
emër
telefon/WhatsApp
E-mail
Emri i Kompanise
përmbajtje