Profili i Kompanisë

Foshan Handuan Mobilje Co, Ltd ishte themeluar në 2012 me një kapital të regjistruar prej 1.2 milion. Ajo është e vendosur në Lecong, Shunde, Foshan, Guangdong, China, baza më e madhe në botë për prodhimin e mobiljeve. Kompania është një ndërmarrje prodhuese në shkallë të gjerë e specializuar në bordin e klasës së mesme në klasën e lartë dhe mobiljet prej druri. Punëtori standarde moderne në shkallë të gjerë dhe një grup i personelit të shkëlqyer të menaxhimit të cilësisë, tani ka një bazë moderne të prodhimit prej 10,000 metra katrorë, stafin ekzistues prej 100 personash, kompania prezanton markat e famshme vendase dhe pajisje të tjera të përparuara të linjës së prodhimit për të siguruar mbrojtjen e cilësisë së produktit Në funksion të kushteve të lindura, kompania ka një R profesionale dhe të hollë
& Ekipi D në kërkimin dhe zhvillimin e produktit, dhe një ekip profesional i marketingut dhe një sistem perfekt i marketingut në marketing, duke integruar R
& D, prodhimi dhe shitjet.

NA KONTAKTONI
Dërgoni kërkesë tani

telefon:

+ 86 0757-86916351

telefon:

+ 86 18575899971
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
emër
telefon/WhatsApp
E-mail
Emri i Kompanise
përmbajtje