Aktiviteti i punonjësve

Aktiviteti i punonjësve

Handuan në Nr.19, Rruga Kangtai Jugore, blloku B, Parku Industrial Shatou, Qyteti Jiujiang, Qarku Nanhai, Qyteti Foshan Produktet kryesore Aktiviteti i Punonjësve.
Handuan prodhohet në përputhje me standardet industriale. Spina e saj, litarët elektrikë dhe foleja bëhen në përputhje me sistemin lokal të furnizimit me energji elektrike.
Produkti është thjesht mahnitës, dhe pëlhura e qetë shton një tërheqës shtesë, i cili përfundimisht sjell bukuri të madhe për veshësin.
Handuan ka një dizajn unik. Designershtë nga projektuesi ynë të zgjedhë një skicë dhe të përdorë pëlhurë të re, ngjyrën e re, funksionimin e rrobave dhe strukturën tjetër.
NA KONTAKTONI
Dërgoni kërkesë tani

telefon:

+ 86 0757-86916351

telefon:

+ 86 18575899971
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
emër
telefon/WhatsApp
E-mail
Emri i Kompanise
përmbajtje