Foto e Grupit

Handuan në Nr. 19, Rruga Kangtai e Jugut, blloku B, Parku Industrial Shatou, Qyteti Jiujiang, Distrikti Nanhai, Foshan City Produktet kryesore Grupi i Foto.
Shërbime cilësore dhe shtigje të reja flakëruese është qëllimi i biznesit të Foshan Handuan Furniture Co., Ltd.
Handuan është prodhuar me lëndë të parë të kualifikuar.
Cilësia e Handuan mund të garantohet. Prodhohet sipas kërkesave dhe standardeve të ndërmarrjes SANYO.

NA KONTAKTONI
Dërgoni kërkesë tani

telefon:

+ 86 0757-86916351

telefon:

+ 86 18575899971
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
emër
telefon/WhatsApp
E-mail
Emri i Kompanise
përmbajtje