Certifikata e Patentave

Handuan në Nr.19, Rruga Kangtai Jugore, blloku B, Parku Industrial Shatou, Qyteti Jiujiang, Distrikti Nanhai, Certifikata e Patentave për produktet kryesore të qytetit Foshan.
Një dizajn unik i bën një shtesë të këndshme.
Ky produkt i markës Handuan ka krijuar reputacionin e tij të shkëlqyer në treg.
Foshan Handuan Furniture Co., Ltd. përdor plotësisht teknologjinë e saj më të avancuar dhe për të arritur nivele të larta.

Dërgoni kërkesë tani
NA KONTAKTONI

telefon:

+ 86 0757-86916351

telefon:

+ 86 18575899971
Dërgoni kërkesën tuaj
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
emër
telefon/WhatsApp
E-mail
Emri i Kompanise
përmbajtje

Dërgoni kërkesën tuaj