Kabineti modern i tavolinës minimale të tryezës së veshjes tryezë salcë e integruar, tryezë kompjuterike në shtëpi dhe mobilje studimi kombinim karrigeje

Handuan në Nr. 19, Kangtai South Road, blloku B, Parku Industrial Shatou, Qyteti Jiujiang, Qarku Nanhai, Qyteti Foshan Produktet kryesore Kabineti modern i tavolinës së librave minimalist tryezë salcë për shkrime të integruara tavolinë kompjuteri në shtëpi dhe mobilje studimi kombinim karrigeje.
Foshan Handuan Mobilje Co, Ltd përdor cilësi të lartë si material kryesor.
Produkti përmban besueshmërinë e dëshiruar. Strehimi i tij i ngurtë miraton përbërës me performancë të lartë dhe materiale izoluese për të parandaluar çdo goditje.
Handuan jonë mund të prodhohet në stile dhe specifikime të ndryshme të dizajnit.

NA KONTAKTONI
Dërgoni kërkesë tani

telefon:

+ 86 0757-86916351

telefon:

+ 86 18575899971
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
emër
telefon/WhatsApp
E-mail
Emri i Kompanise
përmbajtje