Mobilje druri AR

Ju jeni në vendin e duhur për të Mobilje druri AR.Tani e dini që, çfarëdo që të kërkoni, sigurisht që do ta gjeni Handuan.ne garantojmë se është këtu në Handuan.
Angazhimi i Handuan për të ofruar produkte cilësore dhe shërbime profesionale është garancia juaj e suksesit..
Ne synojmë të sigurojmë cilësinë më të lartë Mobilje druri AR.për klientët tanë afatgjatë dhe ne do të bashkëpunojmë në mënyrë aktive me klientët tanë për të ofruar zgjidhje efektive dhe përfitime të kostos.
Kabineti i verës së dhomës së ndenjes kabineti anësor i darkës kabineti i dhomës me shumë funksione
Kabineti i verës së dhomës së ndenjes kabineti anësor i darkës kabineti i dhomës me shumë funksione
Dizajne Moderne të Mobiljeve për Dhoma Gjumi Moderne
* Mobilje për dhoma gjumi * Shtrat dyshe me madhësi dopio dhe teke * Stilet moderne dhe stilet nordike.
Shtratin e fëmijëve
Procesi i rreptë i kontrollit siguron që do të përmbushë specifikimet e sakta.
Ana e tryezës së fjetjes gri suitë MA01
MA01 suitë gri pranë tryezës së fjetjes
Dollap i thjeshtë pranë dhomës së gjumit kombinim i dhomës së fëmijëve dhomë gjumi dollap i vogël familjar
Dollap i thjeshtë pranë shtratit dhomë kombinimi për fëmijë dhomë gjumi dollap i vogël familjar
Mobilje për dhoma gjumi prej druri Shtrat modern me dyshe dyshe
Mobilje me gjumë prej druri me cilësi të lartë
MA02 Suite Gray-Nightstand
MA02 Suite Gray-Nightstand
Druri i raftit
& tavolinë melamine Raft librash klasik modern me tryezë Mobilje Raft i ruajtur i bardhë specifik i përdorur
Ngjyra : Lisi Meterial board 15mm bordi Melamine + kornizë çeliku me shtresë pluhuri Paketa : 1 copë / ctn CBM 18 0,018 MOQ 3700 Koha e dorëzimit -3 15-35 ditë Tipar 1. Asnjë zbehje, dhe e fortë, prova e ujit, nuk është e lehtë për të gërvishtem; lehtë për tu pastruar 2. Hekuri përfundoi me spërkatje, argjend ose i zi, i butë, pa ndryshk
Tabela 5
Bedside Tabela 5.
Tabela e Veshjes së Bardhë MA02 Suite
MA02 Suite Tavolinë me Veshje të Bardha
NA KONTAKTONI
Nëse keni më shumë pyetje, na shkruani
emër
telefon/WhatsApp
E-mail
Emri i Kompanise
përmbajtje